طراحی پاورپوینت پایان نامه

طراحی پاورپوینت پایان نامه

 

ما در این مطلب سعی خواهیم کرد طراحی و ساخت پاورپوینت پایان نامه را به تفصیل برایتان بیان کنیم. امیدواریم این مقاله برایتان کاربردی باشد.

اقدامات معمول برای تهیه پاورپوینت پایان نامه موارد زیر است:

 

خلاصه سازی مطالب پاورپوینت

 

همانطور که میدانید ما در پاورپوینت نمیتوانیم کل مطالب را یکجا قرار دهیم. مخصوصا در پاورپوینت پایان نامه. زیرا در جلسه دفاع شما زمان محدودی دارید و در حدود 45 دقیقه بایستی از پایان نامه تان دفاع نمایید. از این زمان کوتاه صحبت های اساتید را هم کسر کنید. در نهایت شما حدود 30 دقیقه زمان خواهید داشت برای دفاع.

پس باید مطالب خود را خلاصه نمایید. بیشترین مطالبی که بایستی حذف نمایید از فصل دوم است. ادبیات تحقیق مطالب مهمی در بر ندارد و شما نمیتوانید از آنها زیاد استفاده کنید. این را در نظر بگیرید که هر صفحه ورد حدود 5 اسلاید خواهد شد. پس نمیتوانید 30 الی 40 صفحه ادبیات تحقیق را در پاورپوینتتان قرار دهید. مطالبی که عینا باید در پاورپوینت قرار گیرند عبارتند از: مقدمه ، بخشی از بیان مساله ، روش تحقیق ، تجزیه و تحلیل های آماری، متغیرها ، و نتیجه گیری ،مدل مفهومی ،جداول و نمودارهای مهم.

 

تهیه و یا طراحی قالب دانشگاهی

 

قالب پاورپوینت پایان نامه بایستی در عین زیبا بودن، سنگین باوقار و فرمت دانشگاهی داشته باشد. شما نمیتوانید از افکت ها استفاده کنید، یا نمیتوانید از عکس های زیاد استفاده کنید. از رنگ های زننده هرگز استفاده نکنید. حداقل 4 اسلاید بایستی داشته باشید. اسلاید ابتدایی برای قرار دادن موپوع پایان نامه ومشخصات فردی و اساتید راهنما و مشاور. 2 اسلاید برای قرار دادن مطالب ، یک اسلاید برای تصاویر و جداول و چارت ها.

 

قرار دادن مطالب و اجزا دیگر در پاورپوینت

 

همانطور که در عنوان این قسمت ذکر شد شما بایستی مطالب خلاصه سازی شده را در پاورپوینت قرار دهید. نکته مهم این است که بعد از اتمام ه اسلاید حتما فایل را ذخیره نمایید تا در صورت اتفاقات غیرقابل پیشبینی ، تمام زحماتتان از بین نرود.

روند تغییر اسلاید در مقابل اساتید نباید کسل کننده و یکنواخت باشد.

به همین منظور باید از هر 4 اسلاید (کمتر یابیشتر) یک اسلاید دارای عکس ، جدول یا چارت قرار دهید تا بیننده دچار خستگی نشود.

نکته بعدی این است که از فونت مناسبی استفاده کنید. به فاصله خودت دقت نمایید و اندازه تیترها و مطالب نباید فاصله زیادی داشته باشد و این کار را برای تمامی اسلاید ها انجام دهید.

 

نکته پایانی

 

در نهایت ارزوی ما کسب حداکثر نمره برای دانشجویان است اما اگر به هر دلیلی توانایی رعایت موارد فوق الذکر را ندارید میتوانید این کار ار به ما بسپارید. پاورموم با سابقه طراحی حداقل 700 پاورپوینت پایان نامه مطمعناً بهترین گزینه است. برا سفارش میتوانید به صورت تلفنی، واتساپ و یا فرم سفارش که همگی در صفحه خانه سایت موجود است اقدام نمایید.

Date

02 بهمن 1393

Categories

پایان نامه

درباره ما

پاورموم متشکل شده از یک تیم 10 نفره ثابت و 15 نفر به صورت فرینلنسر در آن عضو اند که بسته به توانایی ها ، پروژه های پاورپوینت انجام میدهند. این فعالیت ها به صورت تخصصی می باشد و هر فرد در زمینه خاصی فعالیت دارد. آنهایی که تحصیلات تکمیلی دارند در زمینه تهیه پاورپیونت پایان نامه و مشابها افراد دیگر در زمینه های پاورپوینت کلاسی سازمانی و تجاری فعالیت میکنند. پاورموم آماده است تا سفارش شما را با بالاترین سطح کیفیت و سرعت تکمیل نماید. کافی است یکبار سفارش دهید.