ساخت پاورپوینت با گوشی

ساخت پاورپوینت با گوشی

 

  • ساخت و طراحی پاورپوینت با گوشی اندروید

برای ساخت پاورپوینت با گوشی موبایل ابتدا نرم افزار پاورپوینت را از گوگل پلی دانلود نمایید. پس از نصب همراه باشید تا به صورت تصویری نحوه تهیه پاورپوینت با گوشی را به شما آموزش دهیم.

 

  • ابتدا یک اسلاید جدید بسازید.

 

بر روی دکمه "جریان فعلی" ضربه بزنید ، سپس انگشت خود را به چپ بکشید تا به جلو بروید ، یا انگشت خود صفحه را به راست بکشید تا برعکس شود. (این درست مثل چرخاندن صفحات در یک کتاب است.) نکته: برای شروع نمایش از ابتدا ، روی دکمه  نمایش روبان> صفحه اصلی> نمایش اسلاید> فرم آغاز ، ضربه بزنید.

 

  • یک قلمو انتخاب نمایید و روی صفحه بکشید

 

 

زمانی که قلمو را انتخاب کردید در وسط صفحه چند خط بکشید تا نوار ابزار اسلاید شو ظاهر شود. در این منو میتوانید سایز قلمو خود را انتخاب نمایید و آن را به دلخواه تغییر دهید.

 

  • پایان نمایش اسلاید ها

اتمام نمایش اسلاید ها و نهایی کردن پاورپوینت.

برای این کار انگشت خود را بروی صفحه به سمت پایین بکشید و بر روی اولین ایکن سمت راست بالا بزنید تا به ساخت پاورپوینت خاتمه دهید.

 

Date

03 بهمن 1393

Categories

مطالب پاورپوینت

درباره ما

پاورموم متشکل شده از یک تیم 10 نفره ثابت و 15 نفر به صورت فرینلنسر در آن عضو اند که بسته به توانایی ها ، پروژه های پاورپوینت انجام میدهند. این فعالیت ها به صورت تخصصی می باشد و هر فرد در زمینه خاصی فعالیت دارد. آنهایی که تحصیلات تکمیلی دارند در زمینه تهیه پاورپیونت پایان نامه و مشابها افراد دیگر در زمینه های پاورپوینت کلاسی سازمانی و تجاری فعالیت میکنند. پاورموم آماده است تا سفارش شما را با بالاترین سطح کیفیت و سرعت تکمیل نماید. کافی است یکبار سفارش دهید.